Ιος, 84001, Ios Hora, Grčka
od50 €
Pogledaj cene sa 4 sajta
Pogledaj cene
Sunrise Hotel
Sunrise Hotel
Sunrise Hotel
Sunrise Hotel
Sunrise Hotel

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

od50 €
Pogledaj cene sa 4 sajta
Pogledaj cene

Slični smeštaji

  • od10 €
    Pogledaj cene sa 4 sajta
    Pogledaj cene
  • od122 €
    Pogledaj cene sa 2 sajta
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • od95 €
    Pogledaj cene sa 5 sajtova
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • od164 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    Pogledaj cene

Trend cene

Na osnovu prosečnih cena na trivagu u poslednjih 30 dana
207 €
105 €
0 €

Dim, 12.07.26

115 €

Lun, 13.07.26

119 €

Mar, 14.07.26

196 €

Mer, 15.07.26

123 €

Jeu, 16.07.26

/

Ven, 17.07.26

158 €

Sam, 18.07.26

152 €

Dim, 19.07.26

/

Lun, 20.07.26

194 €

Mar, 21.07.26

180 €

Mer, 22.07.26

172 €

Jeu, 23.07.26

/

Ven, 24.07.26

146 €

Sam, 25.07.26

106 €

Dim, 26.07.26

/

Lun, 27.07.26

127 €

Mar, 28.07.26

202 €

Mer, 29.07.26

201 €

Jeu, 30.07.26

149 €

Ven, 31.07.26

135 €

Sam, 01.08.26

110 €

Dim, 02.08.26

180 €

Lun, 03.08.26

180 €

Mar, 04.08.26

193 €

Mer, 05.08.26

126 €

Jeu, 06.08.26

151 €

Ven, 07.08.26

/

Sam, 08.08.26

207 €

Dim, 09.08.26

154 €

Lun, 10.08.26

152 €

Mar, 11.08.26

136 €

Mer, 12.08.26

157 €

Jeu, 13.08.26

/

Ven, 14.08.26

/

Sam, 15.08.26

172 €

Dim, 16.08.26

122 €

Lun, 17.08.26

155 €

Mar, 18.08.26

/

Mer, 19.08.26

162 €

Jeu, 20.08.26

184 €

Ven, 21.08.26

164 €

Sam, 22.08.26

174 €

Dim, 23.08.26

146 €

Lun, 24.08.26

153 €

Mar, 25.08.26

135 €

Mer, 26.08.26

146 €

Jeu, 27.08.26

/

Ven, 28.08.26

121 €

Sam, 29.08.26

128 €

Recenzije

8,3
Vrlo dobro
na osnovu ocena (654) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Ios Hora

Recenzije gostiju

Odlično56%
Vrlo dobro19%
Dobro9%
Pristojno7%
Loše9%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Spa
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Klima
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Velnes

  1. Salon lepote
  2. Masaža
  3. Tretmani za telo
  4. Piling za telo
  5. Obmotavanje tela

Sadržaji u objektu

  1. Kafić
  2. Lobi
  3. Ekspresna prijava/odjava
  4. Teretana
  5. Frizer
  6. Terasa
  7. Dozvoljeni kućni ljubimci
  8. Bar
  9. Hotelski bar kod bazena
  10. Bazen na otvorenom
  11. Sobe za nepušače
  12. Restoran

Za decu

  1. Čuvanje dece

Sadržaji u sobi

  1. Prozori koji se otvaraju
  2. Televizija
  3. Grejanje
  4. Klimatizacija
  5. Satelitski TV kanali
  6. Mali salon
  7. Sef u sobi
  8. WiFi (soba)
  9. Anti-alergijska posteljina
  10. Besplatan bežični internet u sobama
  11. TV sa ravnim ekranom
  12. Roštilj napolju

Sportski objekti

  1. Iznajmljivanje bicikala
  2. Fitnes
  3. Teniski teren
  4. Ronjenje
  5. Ronjenje sa disalicom

Dostupnost

  1. Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom

Karakteristike hotela

  1. Samo za odrasle

Lokacija

Ιος, 84001, Ios Hora, Grčka

Udaljenost od: Sunrise Hotel

Archaeological Museum Of Ios:0.2 km

Παλαιά Θύρα Αμοιραδάκειου:0.2 km

Ios Hora:0.3 km

Λαογραφικό Μουσείο Ίου:0.4 km

Museum Of Modern Art - Jean-Marie Drot:0.8 km

Giannis Gaitis – Gabriella Simosis museum:0.8 km

Pre-Historic Settlement Of Skarkos:1.3 km

Farm:3.3 km

Paleokastro Of Ios:6.3 km

Tomb Of Homer:7.5 km

Heraklion International Airport Nikos Kazantzakis:154.1 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Ιος, 84001, Ios Hora, Grčka

Frequently Asked Questions about Sunrise Hotel

  • Is there a pool area at Sunrise Hotel?

    Yes, Sunrise Hotel offers 2 pool areas.

  • Are pets allowed at Sunrise Hotel?

    Yes, Sunrise Hotel has a pet policy that may vary based on the room type or availability. Please check with the hotel directly to learn about their pet policy.

  • Is parking available at Sunrise Hotel?

    Yes, Sunrise Hotel provides Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom for guests.

  • What time is check-in and check-out at Sunrise Hotel?

    Prijava za Sunrise Hotel je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is Sunrise Hotel located?

    Sunrise Hotel is located at Ιος, 84001, Ios Hora, Grčka.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Ios Hora: Hotels sa najboljom ocenom

  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Mare Monte
    7,9Dobro (broj ocena: 552)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.9 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Princess Sissy
    8,4Vrlo dobro (broj ocena: 534)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.5 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Armadoros Hotel Ios Backpackers
    7,1(broj ocena: 720)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.5 km
    od83 €
    Pogledaj cene sa 4 sajta
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Markos Village Pension
    9,1Odlično (broj ocena: 783)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.2 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Nefeli rooms Ios
    8,4Vrlo dobro (broj ocena: 66)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.3 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Popularan izbor
    2 Zvezdice
    Hotel
    Ios Resort
    9,7Odlično (broj ocena: 1.578)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.3 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Athena Rooms
    9,8Odlično (broj ocena: 123)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.3 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Aphrodite Hotel & Apartments
    7,8Dobro (broj ocena: 233)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.2 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Corali Beach Hotel
    8,9Odlično (broj ocena: 546)
    Ios Hora, Centar grada: udaljenost 0.8 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Sunrise Hotel – destinacije u blizini