od236 €
Pogledaj cene sa 8 sajtova
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera
K+K Hotel Opera

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Besplatan WiFi
  • Spa
  • Parking
od236 €
Pogledaj cene sa 8 sajtova

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od95 €
    Pogledaj cene sa 9 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Spa
    • Parking
    od91 €
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klima
    od143 €
    Pogledaj cene sa 5 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Klima
    • Bar u hotelu
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Spa
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Spa
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    od622 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Trend cene

Na osnovu najnižih cena na trivago u poslednjih 30 dana
233 €
115 €
0 €

Mon, 14.09.26

/

Tue, 15.09.26

/

Wed, 16.09.26

139 €

Thu, 17.09.26

/

Fri, 18.09.26

/

Sat, 19.09.26

233 €

Sun, 20.09.26

/

Mon, 21.09.26

/

Tue, 22.09.26

/

Wed, 23.09.26

/

Thu, 24.09.26

/

Fri, 25.09.26

/

Sat, 26.09.26

175 €

Sun, 27.09.26

/

Mon, 28.09.26

/

Tue, 29.09.26

/

Wed, 30.09.26

/

Thu, 01.10.26

/

Fri, 02.10.26

/

Sat, 03.10.26

/

Sun, 04.10.26

/

Mon, 05.10.26

/

Tue, 06.10.26

/

Wed, 07.10.26

/

Thu, 08.10.26

/

Fri, 09.10.26

/

Sat, 10.10.26

/

Sun, 11.10.26

/

Mon, 12.10.26

/

Tue, 13.10.26

/

Wed, 14.10.26

/

Thu, 15.10.26

/

Fri, 16.10.26

/

Sat, 17.10.26

/

Sun, 18.10.26

/

Mon, 19.10.26

/

Tue, 20.10.26

/

Wed, 21.10.26

/

Thu, 22.10.26

/

Fri, 23.10.26

/

Sat, 24.10.26

/

Sun, 25.10.26

/

Mon, 26.10.26

/

Tue, 27.10.26

/

Wed, 28.10.26

/

Thu, 29.10.26

/

Fri, 30.10.26

/

Sat, 31.10.26

/

Sun, 01.11.26

87 €

Mon, 02.11.26

/

Tue, 03.11.26

/

Wed, 04.11.26

/

Thu, 05.11.26

/

Fri, 06.11.26

/

Sat, 07.11.26

/

Sun, 08.11.26

88 €

Mon, 09.11.26

/

Tue, 10.11.26

/

Wed, 11.11.26

/

Thu, 12.11.26

/

Fri, 13.11.26

/

Sat, 14.11.26

/

Recenzije

8,6
Odlično
na osnovu ocena (13.902) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Budimpešta

Recenzije gostiju

Odlično45%
Vrlo dobro30%
Dobro12%
Pristojno6%
Loše7%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Spa
  • Parking
  • Klima
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Ekspresna prijava/odjava
  3. Lift
  4. Teretana
  5. Parking
  6. Nosač/raznošenje prtljaga
  7. Bar
  8. Hotelski sef
  9. Konferencijska sala
  10. Sobe za nepušače
  11. Računar sa internetom
  12. Restoran

Velnes

  1. Parno kupatilo
  2. Masaža
  3. Sauna

Dostupnost

  1. Prilaz za osobe sa invaliditetom
  2. Pristupačna putanja puta
  3. Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom
  4. Pristupačnost za invalide u sobi

Sadržaji u sobi

  1. Kupatilo sa tušem
  2. Pribor za peglanje
  3. Televizija
  4. Fen za kosu
  5. Grejanje
  6. Aparat za čaj / kafu
  7. Klimatizacija
  8. Radio
  9. Satelitski TV kanali
  10. Mali salon
  11. Telefon
  12. Sef u sobi

Sportski objekti

  1. Fitnes

Tema/tip hotela

  1. Hotel za kongrese

Lokacija

1065, Budimpešta, Révay Street 24, Mađarska

Udaljenost od: K+K Hotel Opera

Opera:0.1 km

Базилика Светог Иштвана:0.3 km

:0.6 km

Parliament Building:1 km

Сечењијев Мост:1.1 km

Buda Castle:1.5 km

Fisherman's Bastion:1.7 km

Matthias Church:1.8 km

Heroes' Square:2.1 km

Vajdahunyad Castle:2.3 km

Rudolf:2.5 km

Budapest Liszt Ferenc International Airport:16.5 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

1065, Budimpešta, Révay Street 24, Mađarska

Frequently Asked Questions about K+K Hotel Opera

  • Is there a pool area at K+K Hotel Opera?

    No, K+K Hotel Opera doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at K+K Hotel Opera?

    No, K+K Hotel Opera doesn’t allow pets.

  • Is parking available at K+K Hotel Opera?

    Yes, K+K Hotel Opera provides Parking, Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom for guests.

  • What time is check-in and check-out at K+K Hotel Opera?

    Prijava za K+K Hotel Opera je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is K+K Hotel Opera located?

    K+K Hotel Opera is located at Révay Street 24, 1065, Budimpešta, Mađarska.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Budimpešta: Hotels sa najboljom ocenom

  • Hotel Bara Budapest
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Rum Budapest
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Mamaison VIBE Hotel Downtown Budapest
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • H2 Hotel Budapest
    od117 €
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
  • Kozmo Hotel Suites & Spa
    od176 €
    Pogledaj cene sa 1 sajta
  • easyHotel Budapest Oktogon
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Popularan izbor
    Continental Hotel Budapest
    od109 €
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
  • Budapest Museum Central
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Pullman Budapest
    od214 €
    Pogledaj cene sa 1 sajta

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

K+K Hotel Opera – destinacije u blizini