R. Mathilde de Azevedo Setúbal, 11706-360, Praia Grande, Brazil
Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
Pogledaj cene
Hotel Vitoria de Santos
Hotel Vitoria de Santos
Hotel Vitoria de Santos
Hotel Vitoria de Santos
Hotel Vitoria de Santos

Najvažniji sadržaji

  • Bazen
  • Parking

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Lift
  2. Parking
  3. Bazen
  4. Wi-Fi
  5. Bazen za decu

Lokacija

R. Mathilde de Azevedo Setúbal, 11706-360, Praia Grande, Brazil

Udaljenost od: Hotel Vitoria de Santos

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

R. Mathilde de Azevedo Setúbal, 11706-360, Praia Grande, Brazil

Frequently Asked Questions about Hotel Vitoria de Santos

  • Is there a pool area at Hotel Vitoria de Santos?

    Yes, Hotel Vitoria de Santos offers 1 pool area.

  • Are pets allowed at Hotel Vitoria de Santos?

    No, Hotel Vitoria de Santos doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Hotel Vitoria de Santos?

    Yes, Hotel Vitoria de Santos provides Parking for guests.

  • Where is Hotel Vitoria de Santos located?

    Hotel Vitoria de Santos is located at R. Mathilde de Azevedo Setúbal, 11706-360, Praia Grande, Brazil.

  • Which popular attractions are close to Hotel Vitoria de Santos?

    Hotel Vitoria de Santos Nearby attractions include Airport São Paulo Congonhas.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Praia Grande: Hotels sa najboljom ocenom

  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Costa Sol Pousada
    8,3Vrlo dobro (broj ocena: 622)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 8.4 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Pousada dos Eletricitarios
    8,4Vrlo dobro (broj ocena: 1.031)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 17.3 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Aconchegante apartamento com vista para o mar -Guilhermina
    9,4Odlično (broj ocena: 36)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 2.0 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Ilhas Do Mel/praia Grande Caicara Sao Paulo
    8,4Vrlo dobro (broj ocena: 13)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 12.4 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Popularan izbor
    3 Zvezdice
    Hotel
    Tri Hotel Praia Grande
    8,9Odlično (broj ocena: 1.759)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 21.7 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 1 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Harmonia de Praia Grande
    7,3(broj ocena: 268)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 13.4 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • Hotel
    3 Pictures
    8,6Odlično (broj ocena: 12)
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 12.8 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Vitoria de Santos
    /Ocena nije dostupna 
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 13.0 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Casa La Torre
    /Ocena nije dostupna 
    Praia Grande, Centar grada: udaljenost 11.1 km
    Izaberi datume da bi se prikazale cene i raspoloživost
    Pogledaj cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Hotel Vitoria de Santos – destinacije u blizini