Tietgensgade 35, 39, 1704, Kopenhagen, Danska
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Pogledaj cene
Villa Copenhagen
Villa Copenhagen
Villa Copenhagen
Villa Copenhagen
Villa Copenhagen

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Pogledaj cene

Slični smeštaji

  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene

Trend cene

Na osnovu prosečnih cena na trivagu u poslednjih 30 dana
646 €
325 €
0 €

Sat, 18.07.26

646 €

Sun, 19.07.26

/

Mon, 20.07.26

406 €

Tue, 21.07.26

/

Wed, 22.07.26

/

Thu, 23.07.26

/

Fri, 24.07.26

608 €

Sat, 25.07.26

573 €

Sun, 26.07.26

/

Mon, 27.07.26

/

Tue, 28.07.26

/

Wed, 29.07.26

/

Thu, 30.07.26

/

Fri, 31.07.26

/

Sat, 01.08.26

/

Sun, 02.08.26

/

Mon, 03.08.26

/

Tue, 04.08.26

/

Wed, 05.08.26

/

Thu, 06.08.26

/

Fri, 07.08.26

/

Sat, 08.08.26

/

Sun, 09.08.26

/

Mon, 10.08.26

/

Tue, 11.08.26

/

Wed, 12.08.26

/

Thu, 13.08.26

/

Fri, 14.08.26

/

Sat, 15.08.26

/

Sun, 16.08.26

/

Mon, 17.08.26

/

Tue, 18.08.26

/

Wed, 19.08.26

/

Thu, 20.08.26

/

Fri, 21.08.26

/

Sat, 22.08.26

/

Sun, 23.08.26

/

Mon, 24.08.26

/

Tue, 25.08.26

/

Wed, 26.08.26

/

Thu, 27.08.26

/

Fri, 28.08.26

/

Sat, 29.08.26

/

Sun, 30.08.26

/

Mon, 31.08.26

/

Tue, 01.09.26

/

Wed, 02.09.26

/

Thu, 03.09.26

/

Fri, 04.09.26

/

Sat, 05.09.26

/

Sun, 06.09.26

/

Recenzije

9,0
Odlično
na osnovu ocena (5.013) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Kopenhagen

Recenzije gostiju

Odlično70%
Vrlo dobro18%
Dobro6%
Pristojno4%
Loše2%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Spa
  • Parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Klima
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Kafić
  3. Ekspresna prijava/odjava
  4. Lift
  5. Teretana
  6. Parking
  7. Terasa
  8. Dozvoljeni kućni ljubimci
  9. Bar
  10. Hotelski bar kod bazena
  11. Bazen na otvorenom
  12. Hotelski sef

Za decu

  1. Čuvanje dece

Velnes

  1. Sauna
  2. Bademantil

Sadržaji u sobi

  1. Pribor za peglanje
  2. Televizija
  3. Fen za kosu
  4. Grejanje
  5. Klimatizacija
  6. Mini-bar
  7. Telefon
  8. Sef u sobi
  9. WiFi (soba)
  10. Anti-alergijska posteljina
  11. Besplatan bežični internet u sobama
  12. Aparat za kafu

Sportski objekti

  1. Fitnes

Dostupnost

  1. Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom

Lokacija

Tietgensgade 35, 39, 1704, Kopenhagen, Danska

Udaljenost od: Villa Copenhagen

Copenhagen Central Station:0.2 km

Ny Carlsberg Glyptotek:0.3 km

Kopenhagen:0.5 km

Christiansborg Palace:0.9 km

The Stock Exchange Building:1.2 km

Rosenborg Castle:1.7 km

Nyhavn:1.8 km

Marble Church:2.1 km

Amalienborg:2.2 km

Kristijanija:2.3 km

Kastellet:2.8 km

Аеродром Копенхаген:8.1 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Tietgensgade 35, 39, 1704, Kopenhagen, Danska

Frequently Asked Questions about Villa Copenhagen

  • Is there a pool area at Villa Copenhagen?

    Yes, Villa Copenhagen offers 2 pool areas.

  • Are pets allowed at Villa Copenhagen?

    Yes, Villa Copenhagen has a pet policy that may vary based on the room type or availability. Please check with the hotel directly to learn about their pet policy.

  • Is parking available at Villa Copenhagen?

    Yes, Villa Copenhagen provides Parking, Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom for guests.

  • Where is Villa Copenhagen located?

    Villa Copenhagen is located at Tietgensgade 35, 39, 1704, Kopenhagen, Danska.

  • Which popular attractions are close to Villa Copenhagen?

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Kopenhagen: Hotels sa najboljom ocenom

  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Scandic Sydhavnen
    7,8Dobro (broj ocena: 9.119)
    Kopenhagen, Centar grada: udaljenost 2.9 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Cabinn Metro
    7,0(broj ocena: 26.766)
    Aerodrom Kopenhagen: udaljenost 4.5 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 3 Zvezdice
    Hotel
    Wakeup Copenhagen, Carsten Niebuhrs Gade
    7,7Dobro (broj ocena: 22.031)
    Železnička stanica Kopenhagen: udaljenost 0.6 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Scandic Copenhagen
    7,8Dobro (broj ocena: 16.043)
    Železnička stanica Kopenhagen: udaljenost 0.4 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Copenhagen Island
    8,5Odlično (broj ocena: 16.091)
    Železnička stanica Kopenhagen: udaljenost 1.1 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    CityHub Copenhagen
    9,3Odlično (broj ocena: 13.378)
    Kopenhagen, Centar grada: udaljenost 1.5 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    Cabinn City
    7,2(broj ocena: 31.281)
    Železnička stanica Kopenhagen: udaljenost 0.5 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Kong Arthur
    9,0Odlično (broj ocena: 14.081)
    Železnička stanica Kopenhagen: udaljenost 1.3 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 2 Zvezdice
    Hotel
    a&o København Sydhavn
    7,5Dobro (broj ocena: 18.393)
    Kopenhagen, Centar grada: udaljenost 3.1 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Villa Copenhagen – destinacije u blizini