Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

108 Keen St, Lismore, Australija

Udaljenost od: The New Tattersalls Hotel

Lismore:0.4 km

Richmond River Historical Society Museum:0.5 km

Lismore City Hall:0.7 km

The Big Scrub Log:0.7 km

Butter Churn:0.9 km

Richard Birdwing Butterfly Gully:5.7 km

Koala’s:13.9 km

Crawford House:16.1 km

Crawford House Museum:16.1 km

Summerland House Farm:16.4 km

North Casino Miniature Railway Station:23.1 km

Brisbane Airport:158.7 km

Informacije o objektu

108 Keen St, Lismore, Australija

Frequently Asked Questions about The New Tattersalls Hotel

  • Is there a pool area at The New Tattersalls Hotel?

    No, The New Tattersalls Hotel doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at The New Tattersalls Hotel?

    No, The New Tattersalls Hotel doesn’t allow pets.

  • Is parking available at The New Tattersalls Hotel?

    No, The New Tattersalls Hotel doesn’t provide parking.

  • Where is The New Tattersalls Hotel located?

    The New Tattersalls Hotel is located at 108 Keen St, , Lismore, Australija.

  • What is the cancellation policy for The New Tattersalls Hotel?

    The cancellation policy for The New Tattersalls Hotel varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Lismore: Hotels sa najboljom ocenom

  • Byron Hinterland Villas
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Motel Lismore Bounty
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Nimbin Rocks Retreat
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Eltham Hotel NSW
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Kyogle Motel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Pidcock Athol Hotel Brokerage
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • The New Tattersalls Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Lismore

The New Tattersalls Hotel – destinacije u blizini