od71 €
Pogledaj cene sa 5 sajtova
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa
Sunny Days El Palacio Resort & Spa

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Bazen
  • Spa
  • Parking
od71 €
Pogledaj cene sa 5 sajtova

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od70 €
    Pogledaj cene sa 9 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od152 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    • Bazen
    • Spa
    • Parking
    od79 €
    Pogledaj cene sa 3 sajta
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od44 €
    Pogledaj cene sa 1 sajta
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od55 €
    Pogledaj cene sa 5 sajtova
    • Bazen
    • Spa
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    od31 €
    Pogledaj cene sa 3 sajta
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od43 €
    Pogledaj cene sa 2 sajta
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od60 €
    Pogledaj cene sa 1 sajta
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    od28 €
    Pogledaj cene sa 5 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Trend cene

Na osnovu najnižih cena na trivago u poslednjih 30 dana
125 €
65 €
0 €

수, 26.08.26

119 €

목, 27.08.26

125 €

금, 28.08.26

120 €

토, 29.08.26

121 €

일, 30.08.26

109 €

월, 31.08.26

/

화, 01.09.26

108 €

수, 02.09.26

98 €

목, 03.09.26

116 €

금, 04.09.26

116 €

토, 05.09.26

106 €

일, 06.09.26

112 €

월, 07.09.26

118 €

화, 08.09.26

112 €

수, 09.09.26

106 €

목, 10.09.26

112 €

금, 11.09.26

99 €

토, 12.09.26

109 €

일, 13.09.26

105 €

월, 14.09.26

110 €

화, 15.09.26

100 €

수, 16.09.26

105 €

목, 17.09.26

103 €

금, 18.09.26

99 €

토, 19.09.26

109 €

일, 20.09.26

109 €

월, 21.09.26

103 €

화, 22.09.26

94 €

수, 23.09.26

98 €

목, 24.09.26

104 €

금, 25.09.26

98 €

토, 26.09.26

103 €

일, 27.09.26

99 €

월, 28.09.26

98 €

화, 29.09.26

103 €

수, 30.09.26

109 €

목, 01.10.26

103 €

금, 02.10.26

107 €

토, 03.10.26

105 €

일, 04.10.26

105 €

월, 05.10.26

110 €

화, 06.10.26

/

수, 07.10.26

/

목, 08.10.26

/

금, 09.10.26

115 €

토, 10.10.26

106 €

일, 11.10.26

110 €

월, 12.10.26

108 €

화, 13.10.26

110 €

수, 14.10.26

/

목, 15.10.26

110 €

금, 16.10.26

110 €

토, 17.10.26

/

일, 18.10.26

/

월, 19.10.26

/

화, 20.10.26

104 €

수, 21.10.26

/

목, 22.10.26

/

금, 23.10.26

110 €

토, 24.10.26

/

일, 25.10.26

107 €

월, 26.10.26

/

Recenzije

7,8
Dobro
na osnovu ocena (18.243) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Hurgada

Recenzije gostiju

Odlično43%
Vrlo dobro18%
Dobro12%
Pristojno10%
Loše17%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Spa
  • Parking
  • Klima
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Velnes

  1. Salon lepote
  2. Masaža
  3. Sauna
  4. Hidromasažna kada
  5. Tretmani za telo

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Kafić
  3. Video igre
  4. Diskoteka
  5. Lobi
  6. Lift
  7. Teretana
  8. Frizer
  9. Parking
  10. Terasa
  11. Nosač/raznošenje prtljaga
  12. Bar

Za decu

  1. Čuvanje dece
  2. Dečije igralište
  3. Igraonica za decu
  4. Organizovane aktivnosti za decu

Sadržaji u sobi

  1. Kamin
  2. Kada
  3. Kupatilo sa tušem
  4. Pribor za peglanje
  5. Prozori koji se otvaraju
  6. Televizija
  7. Fen za kosu
  8. Grejanje
  9. Aparat za čaj / kafu
  10. Klimatizacija
  11. Mini-bar

Sportski objekti

  1. Odbojka
  2. Fitnes
  3. Surfovanje
  4. Teniski teren
  5. Ronjenje
  6. Stoni tenis
  7. Vodeni park

Hrana i piće

  1. Halal jelovnik (حلال)

Dostupnost

  1. Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom

Lokacija

6RWX+X2, Hurgada, 84511, Egipat

Udaljenost od: Sunny Days El Palacio Resort & Spa

Arabella Azur Theatre:0.8 km

Cinema:1.9 km

Star Fish:2 km

ميدان العروسة:2.7 km

Red Sea Aquarium:3.1 km

Hurgada:3.5 km

متحف الأسماك:8.3 km

Аеродром Хургада:8.8 km

Amphitheater:14.4 km

Jasmine Theater en Bar:15.4 km

Sand City Museum:16.4 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

6RWX+X2, Hurgada, 84511, Egipat

Frequently Asked Questions about Sunny Days El Palacio Resort & Spa

  • Is there a pool area at Sunny Days El Palacio Resort & Spa?

    Yes, Sunny Days El Palacio Resort & Spa offers 2 pool areas.

  • Are pets allowed at Sunny Days El Palacio Resort & Spa?

    No, Sunny Days El Palacio Resort & Spa doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Sunny Days El Palacio Resort & Spa?

    Yes, Sunny Days El Palacio Resort & Spa provides Parking, Parking sa prilazom za osobe sa invaliditetom for guests.

  • What time is check-in and check-out at Sunny Days El Palacio Resort & Spa?

    Prijava za Sunny Days El Palacio Resort & Spa je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is Sunny Days El Palacio Resort & Spa located?

    Sunny Days El Palacio Resort & Spa is located at 6RWX+X2, 84511, Hurgada, Egipat.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Hurgada: Hotels sa najboljom ocenom

  • Jaz Bluemarine
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Magic Beach Hotel Hurghada
    od57 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
  • Hawaii Paradise Aqua Park Resort
    od79 €
    Pogledaj cene sa 2 sajta
  • Pickalbatros Aqua Blu Resort - Hurghada
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Aqua Joy by Sunrise
    od97 €
    Pogledaj cene sa 3 sajta
  • Riviera Aqua Park Resort
    od97 €
    Pogledaj cene sa 1 sajta
  • Sindbad Club
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • The Grand Hotel Hurghada
    od114 €
    Pogledaj cene sa 4 sajta
  • Sphinx Aqua Park Beach Resort
    od65 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Sunny Days El Palacio Resort & Spa – destinacije u blizini