Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

15 Alexander Street, Greymouth, Novi Zeland

Udaljenost od: Yha Greymouth

Greymouth:0.4 km

History House:0.7 km

Railway Q wagons:0.7 km

Greymouth:0.8 km

Dispatch Foundry Company Ltd.:9.5 km

Foundry Blacksmith:9.5 km

Cobb & Co. Stables:9.6 km

Groom Bros. Butchery:9.6 km

Shantytown Entry Building:9.6 km

Bank of New Zealand:9.6 km

Gem & Mineral Hall:9.7 km

Christchurch Airport:157.8 km

Informacije o objektu

15 Alexander Street, Greymouth, Novi Zeland

Frequently Asked Questions about Yha Greymouth

  • Is there a pool area at Yha Greymouth?

    No, Yha Greymouth doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Yha Greymouth?

    No, Yha Greymouth doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Yha Greymouth?

    No, Yha Greymouth doesn’t provide parking.

  • Where is Yha Greymouth located?

    Yha Greymouth is located at 15 Alexander Street, , Greymouth, Novi Zeland.

  • What is the cancellation policy for Yha Greymouth?

    The cancellation policy for Yha Greymouth varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Greymouth: Hotels sa najboljom ocenom

  • Dunollie
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Formerly The Blackball Hilton
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Ahaura Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Empire Cafe & Accommodation
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Kapitea Lodge
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Infinity Eden Lodge
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Yha Greymouth
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Cobden Motor Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Greymouth