Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
The Santo George Beach Resort
The Santo George Beach Resort
The Santo George Beach Resort
The Santo George Beach Resort
The Santo George Beach Resort

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Besplatan WiFi
  • Bazen
  • Parking
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Recenzije

7,9
Dobro
na osnovu ocena (1.019) sa najpopularnijih 
sajtova
  • Čistoća
    8,1
    Vrlo dobro
  • Lokacija
    8,6
    Odlično
  • Usluga
    8,1
    Vrlo dobro
  • Komfor
    7,7
    Dobro

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Parking
  • Klima
  • Bar u hotelu

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Ekspresna prijava/odjava
  3. Parking
  4. Terasa
  5. Bar
  6. Sobe za nepušače
  7. Računar sa internetom
  8. Plaža
  9. Suncobrani
  10. Ležaljke
  11. Pranje veša
  12. WiFi u lobiju

Sadržaji u sobi

  1. Kupatilo sa tušem
  2. Pribor za peglanje
  3. Prozori koji se otvaraju
  4. Televizija
  5. Grejanje
  6. Klimatizacija
  7. Radio
  8. Radni sto
  9. Telefon
  10. Sef u sobi
  11. Kablovski TV kanali

Sportski objekti

  1. Jahanje

Karakteristike hotela

  1. Pogodno za porodice
  2. LGBTK+ osobe su dobrodošle

Dostupnost

  1. Pristupačnost za invalide u sobi

Lokacija

Πάτμου 6, 71414, Amudara Heraklion, Grčka

Udaljenost od: The Santo George Beach Resort

Amudara Heraklion:0.4 km

Pankritiko Stadium:3.4 km

Theodoros Vardinogiannis Stadium:4.3 km

Historical Museum Of Crete:5.8 km

Koules:6.4 km

Heraklion Archaeological Museum:6.4 km

Throne Room:9.7 km

Knossos Palace:9.8 km

Heraklion International Airport Nikos Kazantzakis:10.1 km

Nekropole Of Phourni:13.2 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Πάτμου 6, 71414, Amudara Heraklion, Grčka

Frequently Asked Questions about The Santo George Beach Resort

  • Is there a pool area at The Santo George Beach Resort?

    Yes, The Santo George Beach Resort offers 1 pool area.

  • Are pets allowed at The Santo George Beach Resort?

    No, The Santo George Beach Resort doesn’t allow pets.

  • Is parking available at The Santo George Beach Resort?

    Yes, The Santo George Beach Resort provides Parking for guests.

  • What time is check-in and check-out at The Santo George Beach Resort?

    Prijava za The Santo George Beach Resort je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is The Santo George Beach Resort located?

    The Santo George Beach Resort is located at Πάτμου 6, 71414, Amudara Heraklion, Grčka.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Amudara Heraklion: Hotels sa najboljom ocenom

  • Vanisko Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Enorme Teatro Beach
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Nuovo Crete By Sea
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Popularan izbor
    Castro Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • The Santo George Beach Resort
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Lili Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Roxani Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Marirena Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Popularan izbor
    Georgia's Garden Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

The Santo George Beach Resort – destinacije u blizini