Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

145 Naberezhna Street, Shatsk, 44021, Ukrajina

Udaljenost od: Sosnoviy Bir

Shatsk:3.9 km

Brest Airport:70.1 km

Informacije o objektu

145 Naberezhna Street, Shatsk, 44021, Ukrajina

Frequently Asked Questions about Sosnoviy Bir

  • Is there a pool area at Sosnoviy Bir?

    No, Sosnoviy Bir doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Sosnoviy Bir?

    No, Sosnoviy Bir doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Sosnoviy Bir?

    No, Sosnoviy Bir doesn’t provide parking.

  • Where is Sosnoviy Bir located?

    Sosnoviy Bir is located at 145 Naberezhna Street, 44021, Shatsk, Ukrajina.

  • What is the cancellation policy for Sosnoviy Bir?

    The cancellation policy for Sosnoviy Bir varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Shatsk: Hotels sa najboljom ocenom

  • Tsipel 2
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Sosnoviy Bir
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Бухта Вікінга
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Shatsk

Sosnoviy Bir – destinacije u blizini