Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce
Hotel Selce

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Besplatan WiFi
  • Parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Klima
    • Restoran
    • Bar u hotelu
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Besplatan WiFi
      • Parking
      • Dozvoljeni kućni ljubimci
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Klima
      • Restoran
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Bazen
      • Parking
      • Klima
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Besplatan WiFi
      • Parking
      • Dozvoljeni kućni ljubimci
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Bazen
      • Parking
      • Dozvoljeni kućni ljubimci
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
      • Besplatan WiFi
      • Bazen
      • Parking
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

    Recenzije

    7,9
    Dobro
    na osnovu ocena (1.268) sa najpopularnijih 
    sajtova
    • Čistoća
      8,3
      Vrlo dobro
    • Lokacija
      8,8
      Odlično
    • Usluga
      7,5
      Dobro
    • Komfor
      7,6
      Dobro
    • Sadržaji
      7,7
      Dobro
    • Vrednost za novac
      7,7
      Dobro

    Najvažniji sadržaji

    • WiFi u lobiju
    • WiFi u sobama
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klima
    • Restoran
    • Bar u hotelu

    Svi sadržaji

    Sadržaji u objektu

    1. Poslovne prostorije
    2. Lobi
    3. Ekspresna prijava/odjava
    4. Lift
    5. Frizer
    6. Parking
    7. Dozvoljeni kućni ljubimci
    8. Bar
    9. Prodavnica/kiosk
    10. Konferencijska sala
    11. Sobe za nepušače
    12. Računar sa internetom

    Dostupnost

    1. Prilaz za osobe sa invaliditetom

    Sadržaji u sobi

    1. Kada
    2. Pribor za peglanje
    3. Prozori koji se otvaraju
    4. Televizija
    5. Fen za kosu
    6. Klimatizacija
    7. Kozmetičko ogledalo
    8. Satelitski TV kanali
    9. Radni sto
    10. Mali salon
    11. Sef u sobi

    Sportski objekti

    1. Iznajmljivanje bicikala
    2. Ronjenje

    Za decu

    1. Igraonica za decu

    Karakteristike hotela

    1. Pogodno za porodice

    Velnes

    1. Tretmani za telo

    Lokacija

    Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvatska

    Udaljenost od: Hotel Selce

    Selce:0.6 km

    Grižane Castle - Frankopan:5.4 km

    Biserujka Cave:9.3 km

    Rijeka Airport:13.4 km

    Mirine Basilica:14.7 km

    Church Of St. Dunat:15.1 km

    Explore nearby attractions

    Informacije o objektu

    Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvatska

    Frequently Asked Questions about Hotel Selce

    • Is there a pool area at Hotel Selce?

      No, Hotel Selce doesn’t offer pool areas.

    • Are pets allowed at Hotel Selce?

      Yes, Hotel Selce has a pet policy that may vary based on the room type or availability. Please check with the hotel directly to learn about their pet policy.

    • Is parking available at Hotel Selce?

      Yes, Hotel Selce provides Parking for guests.

    • What time is check-in and check-out at Hotel Selce?

      Prijava za Hotel Selce je dostupna od: . Vreme odjave je do .

    • Where is Hotel Selce located?

      Hotel Selce is located at Šetalište Ivana Jeličića 14, 51266, Selce, Hrvatska.

    Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

    Selce: Hotels sa najboljom ocenom

    • Rooms Sofija
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Popularan izbor
      Hotel Miramare
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Aminess Younique Narrivi Hotel
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Hotel Kvarner Palace
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Popularan izbor
      Hotel Omorika
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Popularan izbor
      Mediteran Maradiso Hotel by Aminess
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Popularan izbor
      Aminess Vival Lišanj Family Hotel
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Boutique Hotel Esplanade
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Pansion Ribica
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

    seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

    Hotel Selce – destinacije u blizini