Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

2575 Campground Road, Salmon Arm, Kanada

Udaljenost od: Pierres Point Resort

Friendship Garden:4.4 km

Shuswap Theatre;ShuswapTheatre:4.9 km

Ross Street Stage:4.9 km

Salmon Arm:5 km

Friendship:5 km

Olympic Flame Runner:5.1 km

White Post Auto Museum & Antiques Mall:7 km

Rust Valley Field of Dreams:8.4 km

Dreamcycle Motorcycle Museum:12.8 km

Enderby & District Museum and Archives:24.5 km

Hundac Junction:54.7 km

Vancouver International Airport:325.8 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

2575 Campground Road, Salmon Arm, Kanada

Frequently Asked Questions about Pierres Point Resort

  • Is there a pool area at Pierres Point Resort?

    No, Pierres Point Resort doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Pierres Point Resort?

    No, Pierres Point Resort doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Pierres Point Resort?

    No, Pierres Point Resort doesn’t provide parking.

  • Where is Pierres Point Resort located?

    Pierres Point Resort is located at 2575 Campground Road, , Salmon Arm, Kanada.

  • Which popular attractions are close to Pierres Point Resort?

    Pierres Point Resort Nearby attractions include Sun Peaks Ski Resort.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Salmon Arm: Hotels sa najboljom ocenom

  • Sleep Right Inn
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Howard Johnson Inn - Enderby
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Woodland Cabins Micro Resort
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Pierres Point Resort
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Frosty Hollow Riverside Retreat
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Salmon Arm

Pierres Point Resort – destinacije u blizini