Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

181 W Parks Hwy, Vasila, Sjedinjene Američke Države

Udaljenost od: Kashim Inn Motel

Stage:0.3 km

Vasila:0.6 km

Wasilla:0.7 km

Wasilla Museum & Visitors Center:0.7 km

Old Houses of Wasilla:0.7 km

Iditarod Trail Sled Dog Museum:2.7 km

Museum of Alaska Transportation and Industry:4.9 km

GPRA Stadium:16.5 km

Borealis Theatre:17 km

Dena' - Peoples Stage:17.3 km

Alaska Music and Arts:17.9 km

Ted Stevens Anchorage International Airport:53.8 km

Informacije o objektu

181 W Parks Hwy, Vasila, Sjedinjene Američke Države

Frequently Asked Questions about Kashim Inn Motel

  • Is there a pool area at Kashim Inn Motel?

    No, Kashim Inn Motel doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Kashim Inn Motel?

    No, Kashim Inn Motel doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Kashim Inn Motel?

    No, Kashim Inn Motel doesn’t provide parking.

  • Where is Kashim Inn Motel located?

    Kashim Inn Motel is located at 181 W Parks Hwy, , Vasila, Sjedinjene Američke Države.

  • What is the cancellation policy for Kashim Inn Motel?

    The cancellation policy for Kashim Inn Motel varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Vasila: Hotels sa najboljom ocenom

  • Snowgoose Pond Bed & Breakfast
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Vasanoja Suite 102, Hyland Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Werner Room 204, Hyland Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Gold Miner's
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Wasilla
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Kashim Inn Motel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Vasila

Kashim Inn Motel – destinacije u blizini