Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

Majid Sarani, Khulna, 9100, Bangladeš

Udaljenost od: Hotel Citizen

Khulna Divisional Museum:0.6 km

Khulna Railway Station:1.1 km

Khulna:2.9 km

Hazrat Shahjalal International Airport:143.9 km

Informacije o objektu

Majid Sarani, Khulna, 9100, Bangladeš

Frequently Asked Questions about Hotel Citizen

  • Is there a pool area at Hotel Citizen?

    No, Hotel Citizen doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Hotel Citizen?

    No, Hotel Citizen doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Hotel Citizen?

    No, Hotel Citizen doesn’t provide parking.

  • Where is Hotel Citizen located?

    Hotel Citizen is located at Majid Sarani, 9100, Khulna, Bangladeš.

  • What is the cancellation policy for Hotel Citizen?

    The cancellation policy for Hotel Citizen varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Khulna: Hotels sa najboljom ocenom

  • Green House
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel DS Palace Khulna
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Green City International Khulna
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Rose Garden
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Park Inn, Khulna
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Citizen
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Zn Palace
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • The Hotel Golden Star
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Khulna