Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Najvažniji sadržaji

Lokacija

5783 Bass Hwy, Deloraine, Australija

Udaljenost od: Elizabeth Town Hotel

Ashgrove Cheese Factory:3.8 km

Deloraine Museum:10 km

Steam locomotive:10.4 km

Deloraine:10.5 km

Melita Honey Farm:12.2 km

Trowunna Wildlife Park:13 km

Sheffield:21.1 km

Whitehouse Bakery Museum:23.4 km

Old Fire Station:23.5 km

Pearns Steam World:24.3 km

Westbury Maze & Tea Rooms:25 km

Hobart Airport:171.6 km

Informacije o objektu

5783 Bass Hwy, Deloraine, Australija

Frequently Asked Questions about Elizabeth Town Hotel

  • Is there a pool area at Elizabeth Town Hotel?

    No, Elizabeth Town Hotel doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Elizabeth Town Hotel?

    No, Elizabeth Town Hotel doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Elizabeth Town Hotel?

    No, Elizabeth Town Hotel doesn’t provide parking.

  • Where is Elizabeth Town Hotel located?

    Elizabeth Town Hotel is located at 5783 Bass Hwy, , Deloraine, Australija.

  • What is the cancellation policy for Elizabeth Town Hotel?

    The cancellation policy for Elizabeth Town Hotel varies depending on the type of room and booking conditions.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Deloraine: Hotels sa najboljom ocenom

  • Ingleson Lodge
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • British Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Deloraine Apex Caravan Park
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Elizabeth Town Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Popularne kategorije hotela u Deloraine