Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Hotel Tomislavov Dom
Hotel Tomislavov Dom
Hotel Tomislavov Dom
Hotel Tomislavov Dom
Hotel Tomislavov Dom

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Bazen
  • Spa
  • Parking
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Pogledaj cene sa 8 sajtova
    od89 €
    • Besplatan WiFi
    • Klima
    • Restoran
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    od52 €
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Pogledaj cene sa 10 sajtova
    od80 €
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    od98 €
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    od91 €
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Pogledaj cene sa 8 sajtova
    od98 €
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    od110 €
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Trend cene

Na osnovu najnižih cena na trivago u poslednjih 30 dana
101 €
50 €
0 €

Pet, 16.10.26

101 €

Sub, 17.10.26

101 €

Ned, 18.10.26

101 €

Pon, 19.10.26

101 €

Uto, 20.10.26

101 €

Sre, 21.10.26

96 €

Čet, 22.10.26

/

Pet, 23.10.26

96 €

Sub, 24.10.26

96 €

Ned, 25.10.26

100 €

Pon, 26.10.26

/

Uto, 27.10.26

/

Sre, 28.10.26

/

Čet, 29.10.26

/

Pet, 30.10.26

101 €

Sub, 31.10.26

/

Ned, 01.11.26

96 €

Pon, 02.11.26

/

Uto, 03.11.26

/

Sre, 04.11.26

/

Čet, 05.11.26

/

Pet, 06.11.26

/

Sub, 07.11.26

/

Ned, 08.11.26

/

Pon, 09.11.26

/

Uto, 10.11.26

/

Sre, 11.11.26

/

Čet, 12.11.26

/

Pet, 13.11.26

/

Sub, 14.11.26

/

Ned, 15.11.26

/

Pon, 16.11.26

/

Uto, 17.11.26

/

Sre, 18.11.26

/

Čet, 19.11.26

/

Pet, 20.11.26

/

Sub, 21.11.26

/

Ned, 22.11.26

/

Pon, 23.11.26

/

Uto, 24.11.26

/

Sre, 25.11.26

/

Čet, 26.11.26

/

Pet, 27.11.26

/

Sub, 28.11.26

/

Ned, 29.11.26

/

Pon, 30.11.26

/

Uto, 01.12.26

/

Sre, 02.12.26

/

Čet, 03.12.26

/

Pet, 04.12.26

/

Sub, 05.12.26

/

Ned, 06.12.26

/

Pon, 07.12.26

/

Uto, 08.12.26

/

Sre, 09.12.26

/

Čet, 10.12.26

/

Pet, 11.12.26

/

Sub, 12.12.26

/

Recenzije

8,6
Odlično
na osnovu ocena (2.960) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Zagreb

Recenzije gostiju

Odlično50%
Vrlo dobro29%
Dobro15%
Pristojno5%
Loše1%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • Bazen
  • Spa
  • Parking
  • Dozvoljeni kućni ljubimci
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Kafić
  3. Lobi
  4. Lift
  5. Teretana
  6. Parking
  7. Terasa
  8. Dozvoljeni kućni ljubimci
  9. Bar
  10. Zatvoreni bazen
  11. Konferencijska sala
  12. Sobe za nepušače

Dostupnost

  1. Prilaz za osobe sa invaliditetom

Velnes

  1. Sauna

Sadržaji u sobi

  1. Kupatilo sa tušem
  2. Pribor za peglanje
  3. Prozori koji se otvaraju
  4. Televizija
  5. Fen za kosu
  6. Grejanje
  7. Kozmetičko ogledalo
  8. Mini-bar
  9. Radni sto
  10. Telefon
  11. Sef u sobi
  12. Kablovski TV kanali

Sportski objekti

  1. Iznajmljivanje bicikala
  2. Fitnes
  3. Skijanje
  4. Pešačka staza
  5. Joga

Karakteristike hotela

  1. Pogodno za porodice
  2. LGBTK+ osobe su dobrodošle

Za decu

  1. Obroci za decu

Lokacija

Sljemenska cesta 24, 10000, Zagreb, Hrvatska

Udaljenost od: Hotel Tomislavov Dom

Museum Of Broken Relationships:9.5 km

Zagreb Funicular:9.6 km

Zagreb:9.7 km

Croatian National Theatre In Zagreb:10.1 km

Zagreb International Airport:20 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Sljemenska cesta 24, 10000, Zagreb, Hrvatska

Frequently Asked Questions about Hotel Tomislavov Dom

  • Is there a pool area at Hotel Tomislavov Dom?

    Yes, Hotel Tomislavov Dom offers 1 pool area.

  • Are pets allowed at Hotel Tomislavov Dom?

    Yes, Hotel Tomislavov Dom has a pet policy that may vary based on the room type or availability. Please check with the hotel directly to learn about their pet policy.

  • Is parking available at Hotel Tomislavov Dom?

    Yes, Hotel Tomislavov Dom provides Parking for guests.

  • Where is Hotel Tomislavov Dom located?

    Hotel Tomislavov Dom is located at Sljemenska cesta 24, 10000, Zagreb, Hrvatska.

  • Which popular attractions are close to Hotel Tomislavov Dom?

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Zagreb: Hotels sa najboljom ocenom

  • Popularan izbor
    The Westin Zagreb
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    od99 €
  • Timeout Heritage Hotel Zagreb
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    od114 €
  • Hotel Slisko
    Pogledaj cene sa 5 sajtova
    od79 €
  • Livris Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Hotel Blue
    Pogledaj cene sa 8 sajtova
    od60 €
  • Admiral Hotel
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    od116 €
  • Popularan izbor
    Best Western Premier Astoria
    Pogledaj cene sa 9 sajtova
    od109 €
  • Hotel Le Premier
    Pogledaj cene sa 9 sajtova
    od101 €

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Hotel Tomislavov Dom – destinacije u blizini