od92 €
Pogledaj cene sa 6 sajtova
Servatur Riosol
Servatur Riosol
Servatur Riosol
Servatur Riosol
Servatur Riosol

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Besplatan WiFi
  • Bazen
  • Restoran
od92 €
Pogledaj cene sa 6 sajtova

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od189 €
    Pogledaj cene sa 6 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od270 €
    Pogledaj cene sa 7 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Bazen
    • Restoran
    • Bar u hotelu
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    od182 €
    Pogledaj cene sa 8 sajtova
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Bazen
    • Parking
    • Restoran
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Parking
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Trend cene

Na osnovu najnižih cena na trivago u poslednjih 30 dana
185 €
95 €
0 €

Wed, 09.09.26

99 €

Thu, 10.09.26

89 €

Fri, 11.09.26

110 €

Sat, 12.09.26

155 €

Sun, 13.09.26

91 €

Mon, 14.09.26

85 €

Tue, 15.09.26

86 €

Wed, 16.09.26

103 €

Thu, 17.09.26

90 €

Fri, 18.09.26

116 €

Sat, 19.09.26

120 €

Sun, 20.09.26

102 €

Mon, 21.09.26

80 €

Tue, 22.09.26

88 €

Wed, 23.09.26

71 €

Thu, 24.09.26

/

Fri, 25.09.26

101 €

Sat, 26.09.26

172 €

Sun, 27.09.26

116 €

Mon, 28.09.26

87 €

Tue, 29.09.26

85 €

Wed, 30.09.26

/

Thu, 01.10.26

115 €

Fri, 02.10.26

98 €

Sat, 03.10.26

/

Sun, 04.10.26

105 €

Mon, 05.10.26

137 €

Tue, 06.10.26

/

Wed, 07.10.26

140 €

Thu, 08.10.26

/

Fri, 09.10.26

/

Sat, 10.10.26

/

Sun, 11.10.26

/

Mon, 12.10.26

/

Tue, 13.10.26

153 €

Wed, 14.10.26

/

Thu, 15.10.26

141 €

Fri, 16.10.26

/

Sat, 17.10.26

/

Sun, 18.10.26

/

Mon, 19.10.26

/

Tue, 20.10.26

/

Wed, 21.10.26

185 €

Thu, 22.10.26

/

Fri, 23.10.26

/

Sat, 24.10.26

/

Sun, 25.10.26

/

Mon, 26.10.26

/

Recenzije

7,4
na osnovu ocena (8.395) sa najpopularnijih 
sajtova

Ocena iznad proseka za grad Portoriko

Recenzije gostiju

Odlično20%
Vrlo dobro19%
Dobro20%
Pristojno16%
Loše25%

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Restoran
  • Bar u hotelu
  • Fitnes centar

Svi sadržaji

Velnes

  1. Salon lepote
  2. Masaža
  3. Solarijum
  4. Tretmani za telo

Sadržaji u objektu

  1. Kafić
  2. Lobi
  3. Ekspresna prijava/odjava
  4. Lift
  5. Teretana
  6. Terasa
  7. Bar
  8. Hotelski bar kod bazena
  9. Bazen na otvorenom
  10. Hotelski sef
  11. Prodavnica/kiosk
  12. Sobe za nepušače

Sadržaji u sobi

  1. Kupatilo sa tušem
  2. Prozori koji se otvaraju
  3. Televizija
  4. Fen za kosu
  5. Aparat za čaj / kafu
  6. TV koji se plaća
  7. Satelitski TV kanali
  8. Radni sto
  9. Mali salon
  10. Telefon
  11. Sef u sobi

Sportski objekti

  1. Bilijar
  2. Streljaštvo
  3. Iznajmljivanje bicikala
  4. Teren za golf
  5. Fitnes
  6. Mini golf
  7. Skvoš
  8. Surfovanje
  9. Teniski teren
  10. Stoni tenis

Za decu

  1. Organizovane aktivnosti za decu

Lokacija

C. Isla de Lobos, 1, 35130, Portoriko, Španija

Udaljenost od: Servatur Riosol

:0.5 km

Palmitos Park:11 km

Parque Tony Gallardo:12.6 km

Cristóbal Colón:12.8 km

Faro de Maspalomas:13 km

Estadio Municipal de Maspalomas:13.3 km

Parque Botánico de Maspalomas:13.3 km

Mundo Aborigen:13.4 km

Necrópolis de Arteara:15.8 km

Cactualdea:19.9 km

Gran Canaria Airport:36.1 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

C. Isla de Lobos, 1, 35130, Portoriko, Španija

Frequently Asked Questions about Servatur Riosol

  • Is there a pool area at Servatur Riosol?

    Yes, Servatur Riosol offers 2 pool areas.

  • Are pets allowed at Servatur Riosol?

    No, Servatur Riosol doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Servatur Riosol?

    No, Servatur Riosol doesn’t provide parking.

  • What time is check-in and check-out at Servatur Riosol?

    Prijava za Servatur Riosol je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is Servatur Riosol located?

    Servatur Riosol is located at C. Isla de Lobos, 1, 35130, Portoriko, Španija.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Portoriko: Hotels sa najboljom ocenom

  • Popularan izbor
    Colina Mar
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Porlamar
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • XQ Vistamar
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Apartamentos Tamanaco
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Montesol Atsol
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • OCEAN HILL - Adults Only
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Sirena Apartments
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Apartamentos Amadores Beach
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Apartamentos Cabau Altair
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Servatur Riosol – destinacije u blizini