Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Golden Apartments
Golden Apartments

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

  • Besplatan WiFi
  • Bazen
  • Parking
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Slični smeštaji

    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Klima
    • Bar u hotelu
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Bazen
    • Spa
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Klima
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Bazen
    • Spa
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Besplatan WiFi
    • Parking
    • Dozvoljeni kućni ljubimci
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

Recenzije

9,2
Odlično
na osnovu ocena (910) sa najpopularnijih 
sajtova
  • Čistoća
    9,2
    Odlično
  • Lokacija
    8,2
    Vrlo dobro
  • Usluga
    8,8
    Odlično
  • Komfor
    8,5
    Odlično
  • Sadržaji
    8,0
    Vrlo dobro
  • Vrednost za novac
    8,8
    Odlično

Najvažniji sadržaji

  • WiFi u lobiju
  • WiFi u sobama
  • Bazen
  • Parking
  • Klima
  • Bar u hotelu

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Kafić
  2. Video igre
  3. Lobi
  4. Ekspresna prijava/odjava
  5. Parking
  6. Terasa
  7. Bar
  8. Bazen na otvorenom
  9. Hotelski sef
  10. Sobe za nepušače
  11. Recepcija 24h
  12. Štand sa hranom

Sadržaji u sobi

  1. Kada
  2. Kupatilo sa tušem
  3. Pribor za peglanje
  4. Prozori koji se otvaraju
  5. Fen za kosu
  6. Grejanje
  7. Aparat za čaj / kafu
  8. Klimatizacija
  9. Mini-bar
  10. Radni sto
  11. Mali salon

Karakteristike hotela

  1. Pogodno za porodice

Lokacija

Ammouda Aghios Nikolaos, 72100, Agios Nikolaos Krit, Grčka

Udaljenost od: Golden Apartments

Archaeological Museum:1.2 km

Agios Nikolaos Krit:1.3 km

Folklore Museum:1.5 km

St. Nikolaos:2.1 km

Tower Of Ambela:5.9 km

Gournia:12.2 km

Spinalonga Fort:12.4 km

Vigla At Yialou Kefali:15.6 km

Monumental Olive Tree Of Azorias:16.6 km

Ha Gorge:16.7 km

Heraklion International Airport Nikos Kazantzakis:50.4 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Ammouda Aghios Nikolaos, 72100, Agios Nikolaos Krit, Grčka

Frequently Asked Questions about Golden Apartments

  • Is there a pool area at Golden Apartments?

    Yes, Golden Apartments offers 2 pool areas.

  • Are pets allowed at Golden Apartments?

    No, Golden Apartments doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Golden Apartments?

    Yes, Golden Apartments provides Parking for guests.

  • Where is Golden Apartments located?

    Golden Apartments is located at Ammouda Aghios Nikolaos, 72100, Agios Nikolaos Krit, Grčka.

  • Which popular attractions are close to Golden Apartments?

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Agios Nikolaos Krit: Hotels sa najboljom ocenom

  • NIKO Seaside Resort MGallery
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Casa Porto Boutique Hotel - Adults only
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Santa Marina Unique Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Mistral Bay Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Faedra Beach
    Pogledaj cene sa 3 sajta
    od94 €
  • Vasia Ormos Hotel
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Golden Apartments
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
  • Porto Maltese Boutique Estate
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Golden Apartments – destinacije u blizini