Ravanicka 4a, 35230, Ćuprija, Srbija
Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Pogledaj cene
Plava Laguna

Uporedi sa sličnim smeštajima

Izabrani smeštaj

Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
Pogledaj cene

Slični smeštaji

  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • od31 €
    Pogledaj cene sa 4 sajta
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • od94 €
    Pogledaj cene sa 4 sajta
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene

Najvažniji sadržaji

  • WiFi
  • Klima
  • Parking
  • Balkon / Terasa
  • TV / zabava
  • Fen za kosu
  • Sobe za nepušače

Svi sadržaji

Sadržaji u objektu

  1. Poslovne prostorije
  2. Parking
  3. Terasa
  4. Hotelski sef
  5. Sobe za nepušače
  6. Restoran
  7. Recepcija 24h
  8. Pranje veša
  9. WiFi u lobiju
  10. Room service
  11. Aerodromski transfer
  12. Besplatan Wifi (Javni prostori)

Sadržaji u sobi

  1. Kupatilo sa tušem
  2. Pribor za peglanje
  3. Prozori koji se otvaraju
  4. Televizija
  5. Fen za kosu
  6. Grejanje
  7. Klimatizacija
  8. Telefon
  9. Sef u sobi
  10. Kablovski TV kanali
  11. WiFi (soba)
  12. Besplatan bežični internet u sobama

Za decu

  1. Dečije igralište

Lokacija

Ravanicka 4a, 35230, Ćuprija, Srbija

Udaljenost od: Plava Laguna

Ćuprija:0.4 km

Стадион Фк Морава:0.8 km

Стадион Фк Раднички 1922:1.1 km

Ћуприја:1.4 km

Фк Борац:8.2 km

Зоолошки Врт „Тигар“:9.4 km

Музеј Воштаних Фигура Јагодина:9.5 km

Завичајни музеј:10.2 km

Културни центар:10.3 km

Манастир Петруша:12.7 km

Ostaci manastira svetog Jovana Glavoseka, Zabrega:13.2 km

Аеродром Морава:64 km

Explore nearby attractions

Informacije o objektu

Ravanicka 4a, 35230, Ćuprija, Srbija

Frequently Asked Questions about Plava Laguna

  • Is there a pool area at Plava Laguna?

    No, Plava Laguna doesn’t offer pool areas.

  • Are pets allowed at Plava Laguna?

    No, Plava Laguna doesn’t allow pets.

  • Is parking available at Plava Laguna?

    Yes, Plava Laguna provides Parking for guests.

  • What time is check-in and check-out at Plava Laguna?

    Prijava za Plava Laguna je dostupna od: . Vreme odjave je do .

  • Where is Plava Laguna located?

    Plava Laguna is located at Ravanicka 4a, 35230, Ćuprija, Srbija.

Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

Ćuprija: Hotels sa najboljom ocenom

  • Hotel
    Lesendro
    /Ocena nije dostupna 
    Jagodina, Centar grada: udaljenost 1.5 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • 4 Zvezdice
    Hotel
    Hotel Biogor Wellness & Spa
    /Ocena nije dostupna 
    Despotovac, Centar grada: udaljenost 19.2 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Plaza
    /Ocena nije dostupna 
    Ćuprija, Centar grada: udaljenost 1.2 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Resava
    /Ocena nije dostupna 
    Despotovac, Centar grada: udaljenost 1.1 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene
  • Hotel
    Sisevac Terme
    /Ocena nije dostupna 
    Paraćin, Centar grada: udaljenost 16.9 km
    Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    Pogledaj cene

seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

Plava Laguna – destinacije u blizini