od353 €
Pogledaj cene sa 3 sajta
NOOE Maldives Kunaavashi
NOOE Maldives Kunaavashi
NOOE Maldives Kunaavashi
NOOE Maldives Kunaavashi
NOOE Maldives Kunaavashi

Trend cene

Na osnovu najnižih cena na trivago u poslednjih 30 dana
548 €
275 €
0 €

Fr, 11.09.26

339 €

Sa, 12.09.26

385 €

So, 13.09.26

386 €

Mo, 14.09.26

385 €

Di, 15.09.26

342 €

Mi, 16.09.26

342 €

Do, 17.09.26

342 €

Fr, 18.09.26

342 €

Sa, 19.09.26

342 €

So, 20.09.26

342 €

Mo, 21.09.26

342 €

Di, 22.09.26

377 €

Mi, 23.09.26

388 €

Do, 24.09.26

/

Fr, 25.09.26

/

Sa, 26.09.26

386 €

So, 27.09.26

/

Mo, 28.09.26

/

Di, 29.09.26

/

Mi, 30.09.26

384 €

Do, 01.10.26

/

Fr, 02.10.26

/

Sa, 03.10.26

480 €

So, 04.10.26

/

Mo, 05.10.26

/

Di, 06.10.26

/

Mi, 07.10.26

/

Do, 08.10.26

/

Fr, 09.10.26

/

Sa, 10.10.26

/

So, 11.10.26

/

Mo, 12.10.26

/

Di, 13.10.26

/

Mi, 14.10.26

/

Do, 15.10.26

/

Fr, 16.10.26

/

Sa, 17.10.26

548 €

So, 18.10.26

/

Mo, 19.10.26

/

Di, 20.10.26

/

Mi, 21.10.26

/

Do, 22.10.26

/

Fr, 23.10.26

/

Sa, 24.10.26

430 €

So, 25.10.26

/

Mo, 26.10.26

/

Di, 27.10.26

/

Mi, 28.10.26

/

Do, 29.10.26

/

Fr, 30.10.26

/

Sa, 31.10.26

/

So, 01.11.26

/

Mo, 02.11.26

/

Recenzije

9,3
Odlično
na osnovu ocena (1.545) sa najpopularnijih 
sajtova

    Najvažniji sadržaji

    • WiFi u lobiju
    • WiFi u sobama
    • Bazen
    • Spa
    • Klima
    • Restoran
    • Bar u hotelu
    • Fitnes centar

    Svi sadržaji

    Sadržaji u objektu

    1. Poslovne prostorije
    2. Kafić
    3. Ekspresna prijava/odjava
    4. Teretana
    5. Terasa
    6. Bar
    7. Hotelski bar kod bazena
    8. Bazen na otvorenom
    9. Sobe za nepušače
    10. Restoran
    11. Recepcija 24h
    12. Plaža

    Za decu

    1. Krevetac
    2. Čuvanje dece
    3. Dečije igralište
    4. Igraonica za decu
    5. Obroci za decu

    Velnes

    1. Masaža
    2. Sauna
    3. Bademantil

    Sadržaji u sobi

    1. Kada
    2. Kupatilo sa tušem
    3. Pribor za peglanje
    4. Fen za kosu
    5. Grejanje
    6. Aparat za čaj / kafu
    7. Klimatizacija
    8. Mini-bar
    9. Satelitski TV kanali
    10. Radni sto
    11. Telefon

    Sportski objekti

    1. Teren za golf
    2. Fitnes
    3. Surfovanje
    4. Ronjenje
    5. Joga
    6. Pecanje
    7. Ronjenje sa disalicom
    8. Objekti za vodene sportove

    Lokacija

    Vaavu Kunaavashi Island, NOOE Maldives Kunaavashi, Felidhoo, 10010, Maldivi

    Udaljenost od: NOOE Maldives Kunaavashi

    Miyaru Kandu:16 km

    :27.2 km

    Villa International Airport Maamigili:62 km

    Informacije o objektu

    Vaavu Kunaavashi Island, NOOE Maldives Kunaavashi, Felidhoo, 10010, Maldivi

    Frequently Asked Questions about NOOE Maldives Kunaavashi

    • Is there a pool area at NOOE Maldives Kunaavashi?

      Yes, NOOE Maldives Kunaavashi offers 2 pool areas.

    • Are pets allowed at NOOE Maldives Kunaavashi?

      No, NOOE Maldives Kunaavashi doesn’t allow pets.

    • Is parking available at NOOE Maldives Kunaavashi?

      No, NOOE Maldives Kunaavashi doesn’t provide parking.

    • Where is NOOE Maldives Kunaavashi located?

      NOOE Maldives Kunaavashi is located at Vaavu Kunaavashi Island, NOOE Maldives Kunaavashi, 10010, Felidhoo, Maldivi.

    • What is the cancellation policy for NOOE Maldives Kunaavashi?

      The cancellation policy for NOOE Maldives Kunaavashi varies depending on the type of room and booking conditions.

    Cene i raspoloživost koje primamo sa sajtova za rezervaciju neprestano se menjaju. To znači da ponuda koju vidiš na sajtu za rezervaciju možda neće uvek biti potpuno ista kao ona koja je bila prikazana na trivagu.

    Felidhoo: Hotels sa najboljom ocenom

    • Thari Fushi Luxury Maldives -All Excursions Included -
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Venus Villa
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Fulidhoo Hathaa Retreat
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Oceanic Village Maldives
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Huzeyview Guest House
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Kawaii Stay Maldives
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Vaagali Holiday Inn
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Hudhu Raakani Lodge Maldives
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene
    • Sancia Lodge
      Izaberi datume da bi se prikazale tačne cene

    seo_tlp_other_stays_title: Error: The intl string context variable "lokacija" was not provided to the string "undefined"

    Pogledaj druge boravke

    NOOE Maldives Kunaavashi – destinacije u blizini